3000 تومان
خرید
زنانی که شوهران دوستشان دارند، زنانی که شوهران ترکشان می کنند
2 امتیاز 5 ستاره
3 فروش 144 بازدید
جزئیات محصول
نویسنده کانل کووان-ملیون کیندر
مترجم فروزنده دولت یاری
زبان پارسی
صفحات 385
پسوند فایل PDF
حجم فایل 5.50 MB
تاریخ انتشار ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
دسته بندی

زنانی که شوهران دوستشان دارند، زنانی که شوهران ترکشان می کنند، زنان گاه خواسته و غالبا ناخواسته رفتارهایی بروز می دهند که تأثیرات زیادی روی مردان دارد. مردان بر اساس خواسته ها و توقعات مردانه و نقش همسری برخی از رفتارهای زنان را برنمی تابند و بیشتر از او دور می شوند و برعکس برخی روابط زنان مردان را به سوی خود جذب می کنند.در این کتاب در مورد این دو عامل صحبت شده و رویکردهای ارتباط موفق همسران و توصیه های مفید برای زنان آورده شده تا با عمل به آن بتوانند همسرشان را بیشتر به سوی خود جذب کنند و از انجام کارها و رفتارهایی که منجر به دوری مردان و سردی رابطه می شود اجتناب کنند.

این کتاب در دو بخش نوشته شده است:

بخش اول با عنوان : زنانی که مردان آنان را ترک می کنند. در شش قسمت و موضوع نوشته شده .۱- چرا عشق فریبنده به نظر می رسد. ۲- زنانی که ندانسته از صمیمیت می ترسند. ۳- انتظارات سالم چگونه خطرناک می شوند. ۴- زنانی که در دل از مردان متنفرند. ۵- چطور نیاز به کنترل تأثیر عکس می دهد.۶- زنانی که بی منت از خودشان مایه می گذارند.

زنانی که شوهران دوستشان دارند، زنانی که شوهران ترکشان می کنند نوشتۀ کانل کووان، ملیون کیندر ترجمۀ فروزنده دولت یاری

و بخش دوم با عنوان : زنانی که مردان آنان را دوست دارنددر شش قسمت نوشته شده است. ۷- مسیری به سوی تعهد. ۸- از خیر شاهزاده بگذرید و مرد زندگیتان را پیدا کنید. ۹- به مرد اعتماد کنید تا توانمندی شما را دوست بدارد. ۱۰- شور و اشتیاق مرد را برانگیزید. ۱۱- از طریق دوستی عشق تان را عمیق کنید. ۱۲- اصولی برای عاشق ماندن.در پایان کتاب در بخش ضمیمه به تناسب هر فصل و قسمت یک پرسش نامه طراحی شده که فرد با جواب دادن به آنها و جمع امتیازهایش می تواند برآوردی از نوع ارتباط و کیفیت آن با همسرش بدست بیاورد.

بخشی از متن کتاب :

اگر خودتان می دانید که خواسته هایتان افراطی است مهم است که یک گام به عقب بگذارید حتی به او اجازه دهید که بداند توقعات شما غیر واقع گرایانه است. این آغاز گفتگویی واقعی است. به ذهن بسپارید که تغییر اساسی همیشه از گام های کوچک اما معنا دار و مهم شروع می شود در باره سرعتی که تغییر در آن رخ می دهد واقع بین باشید.

برای دانلود رایگان ۲۰ صفحه اول کتاب زنانی که شوهران دوستشان دارند، اینجا کلیک کنید.

توجه : کتاب به صورت فایل دانلودی با فرمت PDF می باشد و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ همان لحظه قادر به دریافت فایل کتاب خواهید بود. همچنین ارسال اتوماتیک به آدرس ایمیل شما. این عملیات کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام می پذیرد.

خرید

محصولات پر فروش

پرفروش ترین کتاب های فروشگاه ما

دانلود کتاب زن بودن نوشتۀ تونی گرنت

کتاب زن بودن رویکردی استثنایی نسبت به زنانگی ترسیم می‌کند. به ز... 

دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو

کتاب بهترین سال زندگی تو روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ... 

زنان زیرک چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

زنان ‌زیرک یا چرا مردها عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ کتابی روان‌ ش... 

دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

دربارۀ کتاب دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای ...