5900 تومان
خرید
دانلود کتاب محکم در آغوشم بگیر اثر سو جانسن PDF
3 امتیاز 4 ستاره
0 فروش 77 بازدید
جزئیات محصول
نویسنده سو جانسن
مترجم سمانه پرهیزکاری
زبان پارسی
صفحات 277
پسوند فایل PDF
حجم فایل 39.06 MB
تاریخ انتشار ۰۳ تیر ۱۳۹۸
دسته بندی
برچسب ها

محکم در آغوشم بگیر کتابی از دکتر سو جانسن، روانشناس و مدیر موسسه زوج و خانواده اتاوا برای زندگی کردن با عشق است. جانسون این اثر را برای همه زوج‌ ها نوشته است، چه آنها که

در شرف ازدواج‌اند، چه آنها که به تازگی ازدواج کرده‌اند، چه آنها که چند سال از زندگیشان میگذرد و چه پدربزرگ و مادربزرگ‌ ها.

آنچه جانسون در این کتاب می‌گوید برای هر دو جنس است و برای تمامی فرهنگ‌ ها.

این کتاب به ۳ بخش تقسیم شده است :

بخش اول به ماهیت عشق میپردازد و توضیح میدهد که چه میشود که ما به رغم پیوند عمیقی که با دیگری برقرار میکنیم و با تمام خوش‌ نیتی و تفکرات مثبت به سمت از دست دادن عشقمان پیش میرویم.

این بخش همچنین مجموعه تحلیل‌ های تحقیقات اخیر درباره روابط نزدیک عاشقانه است.

بخش دوم کتاب بسیار سرراست است. در این بخش جانسون ۷ مکالمه را معرفی کرده است که لحظه‌ های سرنوشت‌ ساز یک رابطه عاشقانه را میسازند. او شما را راهنمایی میکند که چطور این لحظات را در زندگیتان شکل دهید و پربار سازید.

بخش سوم و انتهایی کتاب نیز قدرت عشق را خطاب قرار میدهد. عشق توانایی بزرگی برای کمک به درمان زخم‌ های روحی ویرانگر است که زندگی گاهی به ما میزند.

محکم در آغوشم بگیر اثر سو جانسن

پیام ساده و البته شگفت‌انگیزی به این شرح است که زوج‌ها میبایست از نظر عاطفی و احساسی همچون کودکی وابسته حمایت و محبت همسر خود باشند.

به عبارتی کتاب محکم مرا در آغوش بگیر به مخاطبان خود می‌ آموزد که علی‌ رغم ترس از وابستگی احساسی، میبایست از این جنبه خود را تماما به همسرشان سپرده و در این امر وابسته او شوند.

همچنین دکتر جانسون در این کتاب یادآور این اصل مهم میشود که اگر رابطه احساسی خود را در معرض خطر میبینید، برای نجات آن تنها کافیست که با هم روراست باشید و به احساسات طرف مقابلتان پاسخ داده تا از جانب او نیز پاسخ دریافت کنید.

این کتاب برای کسانی است که میخواهند ارتباط معنی‌ دار و سازنده‌ ای را با همسر خود برقرار کنند؛ زوج‌هایی که میخواهند رابطۀ هماهنگ و سازگاری داشته باشند و دوباره محکم‌ تر از قبل به هم بپیوندند.

برای دانلود رایگان ۲۰ صفحه اول کتاب اینجا کلیک کنید

خرید

محصولات پر فروش

پرفروش ترین کتاب های فروشگاه ما

دانلود کتاب زن بودن نوشتۀ تونی گرنت

کتاب زن بودن رویکردی استثنایی نسبت به زنانگی ترسیم می‌کند. به ز... 

دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو

بهترین سال زندگی تو روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ در... 

زنان زیرک چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

زنان ‌زیرک یا چرا مردها عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ کتابی روان‌ ش... 

دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت ب...