4300 تومان
خرید
دانلود کتاب الفبای موفقیت اثر باب پراکتور PDF
7 امتیاز 4.9 ستاره
0 فروش 79 بازدید
جزئیات محصول
نویسنده باب پراکتور
مترجم کریمخانی، بهداد حسینی
زبان پارسی
صفحات 126
پسوند فایل PDF
حجم فایل 13.80 MB
تاریخ انتشار ۰۹ تیر ۱۳۹۸
دسته بندی
برچسب ها

الفبای موفقیت در این کتاب شاهد توانایی حیرت‌ انگیز باب پراکتور برای خلاصه کردن پیچیده‌ ترین مسائل و چالش برانگیزترین مفاهیم به موضوعی ساده، روشن و کاملا قابل درک خواهید بود. الفبای موفقیت هدیه‌ای‌ است خارق‌ العاده‌ی از باب پراکتور برای دیدن و بیان دقیق حقایق، در لحظۀ درست و به شیوۀ مناسب، برای شروع تغییر، برای قابل فهم کردن همه چیز.

هر کاری که باب انجام میدهد از جایگاه خلوص مطلق، اعتقاد راسخ و سخاوت سر چشمه میگیرد. او یک شاهد زنده برای صحت و کارایی هر چیزی است که می‌ آموزد. او به خاطر قدرتمندترین و ماندگارترین تجربیات شخصی، میداند که با ترکیب درست ایمان، دانش و اقدام، همه چیز برای همه امکان پذیر میشود. او دائما به خاطر شکوه این حقیقت مورد احترام قرار میگیرد، او در هر لحظه از زندگی ماموریت دارد که تا جایی که امکان دارد افراد بیشتری را با این حقیقت بیدار کند. باب پراکتور سعی میکند، مصداق عینی را به تحلیل و تفسیر بکشاند و در ذهن خواننده یک ذهنیت فراگیر و کاربردی ایجاد کند. همین حالا مطالعه این کتاب ارزشمند را شروع کنید. مطمئناً این مسیر را دوست خواهید داشت.

جملات زیبا و برگیزیدۀ کتاب الفبای موفقیت اثر باب پراکتور :

– اگر بشر آرزوی دستیابی به خواسته را داشته باشد هیچ چیز نمی‌ تواند او را متوقف کند. هر مانعی صرفا مسیری برای پیشرفت توان موفقیت و قوی کردن قدرت دستاوردهایش فراهم میکند. کار بسیار سختی است؛ اما دستیابی به چیزی که دشوار نباشد هیچ ارزشی ندارد.

– اگر تفکر مثبت به تنهایی باعث زندگی موفق میشود، ۹۵ درصد از جمعیت ما در آرامش مالی و امنیت کامل بودند. تمام کشیش‌ ها و معلمان نمونۀ بارز سلامتی، ثروت، و خوشبختی بودند. متاسفانه بسیاری از افراد در تناقض فیزیکی با گفته‌ هایشان هستند.

– یک حقیقت زیبا دربارۀ رابطۀ تغییر با نتایج این است که یک تغییر کوچک در اقدامات شما اغلب تغییر شگرفی در نتایجتان ایجاد میکند. شما این قابلیت را دارید که تغییر کنید و مسئولیت زندگی‌ تان را بپذیرید، و واقعا زندگی کنید.

برای دانلود رایگان ۲۰ صفحه اول کتاب اینجا کلیک کنید

خرید

محصولات پر فروش

پرفروش ترین کتاب های فروشگاه ما

دانلود کتاب زن بودن نوشتۀ تونی گرنت

کتاب زن بودن رویکردی استثنایی نسبت به زنانگی ترسیم می‌کند. به ز... 

دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو

بهترین سال زندگی تو روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ در... 

زنان زیرک چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

زنان ‌زیرک یا چرا مردها عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ کتابی روان‌ ش... 

دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت ب...