دانلود کتاب مکتوب پائولو کوئیلو

کتابهای مرتبط

توضیحــات تاریخ ارسال : (مرداد ۵, ۱۳۹۱)

دانلود کتاب مکتوب پائولو کوئیلو – مقدمه : مکتوب ، کتابی از نصایح و پند نبوده ، بلکه مجموعه ای از تجربیات حاصله می باشد . قسمت اعظم آن تشکیل شده از آموزش های استادم به من در طی ۱۱ سال طولانی از همزیستی در کنار یکدیگر می باشد . بخشهای دیگر ، قطعه داستانهایی از دوستان یا اشخاصی می باشد . که با آنها حداقل یکبار تماس و برخورد داشته ام ، اما برای من پیام هایی  فراموش نشدنی به همراه داشته اند .

سرانجام ، کتابهایی وجود دارند که من آنها را خوانده و یا داستانهایی که در هر حال متعلق به میراث روحانی نسل بشر هستند و مورد استفاده من قرار گرفته اند .

مکتوب در واقع متولد یک تماس تلفنی آلیسنو لیته ، نوه ی پسر رییس بنگاه نشد دفترچه ای با ورقهای درخشان در سایوپولو میباشد . من در آن زمان در آمریکا بوده و پیشنهادی در زمینه تالیف این کتاب ، بدون آن که دقیقا بدانم که قصد نوشتن چه مطالبی را دارم ، دریافت کردم . آما آن دعوت به همکاری ، تحریک آمیز بوده و من تصمیم رفتن به جبهه و روبرو شدن با مخاطرات گوناگون آن گرفتم .

با مواجه شدن با نوع کاری که می طلبید ، تقریبا از آنجام آن منصرف شدم ، چرا که علاوه بر آنکه برای معرفی کتابهایم بایستی سفر های زیادی به خارج از کشور انجام میدادم …

افزودن نــسخه صوتی

افـــزودن تصویر

افزودن برچسب

نــظرات کاربــران

One thought on “دانلود کتاب مکتوب پائولو کوئیلو

    فرزان فتوحی (شهریور ۷, ۱۳۹۳) کاربر عادی

    من همیشه جاهای بکر رد پا میگذارم …
    ممنون از مطلب بسیار زیبات دوست خوب من …
    همیشه باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.