دانلود کتاب قدرت بیان by برایان تریسی

توضیحــات تاریخ ارسال : (آذر ۲۵, ۱۳۹۱)

قدرت بیان – حرف بزن تا برنده شوی فهرست کتاب قدرت بیان نوشته برایان تریسی

مقدمه – حرف بزن تا برنده شوی
فصل اول – هنر صحبت کردن و فن بلاغت
فصل دوم – برنامه‏ ریزی و آمادگی تسهیل شده است
فصل سوم – اعتماد به نفس و تسلط ذهنی؛ از بین بردن ترس از صحبت کردن میان جمع
فصل چهارم – در برخورد با همه مخاطبان، قوی باشید
فصل پنجم – تسلط بر سخنرانی در گروه‏های کوچک
فصل ششم – تسلط در جلسات و مذاکرات در گروه‏های کوچک
فصل هفتم – تلسط به تریبون؛ تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان زیاد
فصل هشتم – تسلط صوتی؛ تکنیک‏های قوی صدا
فصل نهم – ترفندهای تجارت؛ تکنیک‏های سخنران برتر
فصل دهم – کنترل محیط
فصل یازدهم – سخنرانی را با موفقیت تمام کنید؛ مخاطبان را مشتاق رها کنید
فصل دوازدهم – سخرنانی‏های ترغیب کننده تجاری

درباره نویسنده کتاب قدرت بیان برایان تریسی

برایان تریسی یکی از سخنرانان برجسته آمریکایی در زمینه تجارت و یکی از مشاوران و مربیان نام‏آور در زمینه پیشرفت فردی و غیرفردی در جهان امروز است. به علاوه، کتباهایی که او تالیف کرده بسیار پرفروش هستند. او سالانه برای ۲۵۰ هزار مخاطب درباره موضوعات مختلف از جمله موفقیت فردی، ریاست، کارآیی اجرایی، خلاقیت و فروش سخنرانی می‏کند. او بیش از ۴۰ جلد کتاب تالیف و بیش از ۳۵۰ نوار صوتی و تصویری تولید کرده است. بیشتر آثار برایان تریسی به زبانهای دیگر ترجمه شده ‏اند و در ۵۲ کشور مورد استفاده قرار می‏گیرند. او به همراه کپمبل فراسر (Campbell Fraser) کتاب «برنامه مربیگری و مشاوره پیشرفته» و «برنامه آموزش مهارت‏ها» را تالیف کرده است.

برایان برای بیش از هزار شرکت – از جمله «آی.بی.ام» (IBM) و «ام سی دانل داگلاس» و «د میلیون دالر راوند تبیل» (The Million Dollar Round Table) مشاوره کرده و به صورت خصوصی بیش از ۲ میلیون نفر را تعلیم داده است. ایده‏ های او اثبات شده، عملی و زودبازده هستند. خوانندگان کتابهای او، شرکت‏کنندگان در سمینارهای او و مراجعان برای تعلیم، مجموعه‏ای از تکنیک‏ها و استراتژی‏هایی را می‏آموزند که می‏توانند بالافاصله برای پیشرفت در زندگی فردی و حرفه‏ای‏شان آنها را به کار گیرند.

طی این سالها، برایان تریسی که از شهرت جهانی برخوردار است، بیش از ۴ هزار سخنرانی ایراده کدره و به صورت شخصی با بیش از ۵ میلیون نفر در ۴۶ کشور صحبت کرده است. توانایی او در ارائه سخنرانی‏های جذاب و انتقال شفاهی و موثر ایده‏هایش، زندگی و حرفه او را متحول کرده و او را به فردی تبدیل کرده که دیگران وقتی تصمیم می‏گیرند مسئولیت زندگی‏شان را بر عهده بگیرند، او را الگوی خود قرار می‏دهند. در کتاب «قدرت بیان» تریسی به شما نشان می‏دهد چگونه در هنر ارائه سخنرانی‏های جذاب مهارت کسب کنید و حتی برای رسیدن به اهدافی که تحقق آنها غیرممکن به نظر می‏رسد، از این مهرات استفاده کنید!

افارد موفق می‏دانند که خوب صحبت کردن به شما کمک می‏کند مورد احترام دیگران قرار بگیرید و از نظر دیگران ارزش بیشتری داشته باشید، در معاملات موفق شوید و مورد توجه افراد تاثیرگذاری قرار بگیرید که می‏توانند دریچه‏ های مهمی برای زندگی و حرفه شما باز کنند. توانایی شما در صحبت کردن با اعتماد به نفس ،با هر تعداد یا هر نوع مخاطب، صعود از نردبان موفقت را هموار می‏کند، به علاوه، تصور می‏شود افراید که خوب صحبت و سخنرانی می‏کنند با استعدادتر و باهوش‏تر از بقیه هستند.

قدرت بیان

اما بسیاری از افراد به اشتباه تصور می‏کنند مردم جهان به دو بخش تقسیم شده‏ اند: کسانی که با اعتماد به نفس متولد شده‏اند و می‏توانند با مهارت و بدون این که عرق کنند برایا مخاطبان زیادی سخرنانی کنند و کسانی که ممکن است ایده ‏های بی‏نظیری داشته باشند اما وقتی رو به روی مخاطبان قرار می‏گیرند، دست پاچه می‏شوند و تپق می‏زنند.

خبر مسرت بخش این است که هنر صحبت کردن را می‏توان از روی قاعده آموخت – و اگر تمایل، نظرم و ارائه لازم برای این کار را داشته باشید – مانند یکی از بزرگترین سخنرانان جهان یعنی معلم‏تان می‏توانید به سخنرانی با استعدادی تبدیل شوید.

برایان تریسی، در این سالها تکنیک‏های بهترین سخنرانان جهان را مطالعه کرده و در کتاب «قدرت بیان» راهکارهایی به شما معرفی می‏کند که می‏توانید به کمک آنها در جلسات غیرسمی یا جلوی تعداد زیادی از مخاطبان به نحوی تاثیرگذار و ترغیب کننده سخنرانی کنید.

 

در کتاب قدرت بیان نوشته برایان تریسی می‏آموزید که:

جلوی مخطابان با اعتماد به نفس، خوش بین و راحت باشید
از همان ابتدای خسرناین توجه مخاطبان را جلب کنید
برای مشارکت دادن شنوندگان از زبان بدن، ابزار و تکنیک‏های صوتی استفاده کنید
به صورت یکنواخت از نکته‏ای به نکته دیگر اشاره کنید
از شوخ طبعی، داستان، نقل قول و سوالات با مهارت استفاده کنید
تردید مخاطبان را از بین ببرید
سخنرانی را با اقتدار تمام کنید

این کتاب فراتر از اصول صحبت کردن است و قوی‏‎ترین اسرار را برای شما فاش می‏کند تا به کمک آنها دیگران را با سخنرانی‏هایتان تحت تاثیر قرار بدهید و نه تنها با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید، بلکه با مهارت، ذهن آنها را در رابطه با مسائلی که برای موفقیت‏تان ضروری هستند تغییر بدهید.

این کتاب موثر که سرشار از استراتژی‏های اثبات شده – و حتی دارای یک فصل ویژه درباره ارائه سخنرانی‏ های ترغیب ‏کننده تجاری – است، به شما کمک می‏کند سریع‏تر در حرفه‏تان پیشرفت کنید، مورد احترام دیگران قرار بگیرید و به بزرگترین اهدافتان برسید.

برایان تریسی یکی از موفق‏ترین سخنرانان و مشاوران در جهان در زمینه پیشرفت فردی و شغلی است. او همچنین نویسنده ‏ای است که آثارش پرفروش هستند و برخی کتابهای او عبارتند از: قدرت جذبه، قدرت زمان، مدیریت بحران، قورباغه را قورت بده! او در ساحل سولانا در کالیفرنیا زندگی می‏کند.

تحسین کتاب قدرت بیان نوشته برایان تریسی

«اگر می‏خواهید سخنران برجسته و قابل توجهی باشید، باید بهترین بهترین‏ها را مطالعه کنید. برایان تریسی، ستاره بزرگی در حرفه سخنرانی است. باید ایده‏ های او را مطالعه کنید، زیرا او مرحله به مرحله به شما می‏آموزد در حرفه سخنرانی از هیچ جا به همه جا برسید. هیچ کس نمی‏تواند این کار را مثل برایان انجام دهد.

◦مارک ویکتور هانسن

«قدرت بیان به من کمک کرد به آرامیش بیشتری دست پیدا کنم؛ این کتاب مرا ترغیب کرد بایستم و ایده‏ هایم را با دیگران در میان بگذارم. بی تردید برایان تریسی یک سخنران برجسته است؛ تکنیک‏های او به خوددارترین سخنرانان کمک می‏کند، به کمرویی خود غلبه کنند. این کتاب تاثیرگذار می‏تواند زندگی افراد را تغییر دهد.»

◦برنت تیلور

برایان تریسی یکی از برجسته‏ترین سخنرانان تاریخ است! اگر می‏خواهید با حرف زدن برنده شوید با این کتاب شگفت‏ انگیز را بخوانید. این کتاب، شاهکار است.

◦رابرت آلن

«این کتاب، مجموعه‏ای قابل توجه، کامل و روشنگرد در مورد سخنرانی‏های ترغیب کننده و برقراری ارتباط موثر است که یک چهره بین ‏المللی آن را نوشته است. این کتاب را بخوانید، مطالب آن را بیاموزید، و به کار ببرید و برنده شوید!»

◦نیدو آر. کوبین، رئیس دانش کده ‏های پوینت
«یک بار دیگر برایان تریسی کتاب موفقیت‏آمیزی نوشته است. کتاب جدید او با عنوان قدرت بیان، راهنمایی‏ها و دستورالعمل‏های ارزشمندی از زبان این سخنران برجسته ارائه می‏دهد»

افزودن نــسخه صوتی

افـــزودن تصویر

افزودن برچسب

کتاب های مرتبط

پرفروش ترین کتاب ها

دانلود کتاب زن بودن نوشتۀ تونی گرنت

کتاب زن بودن رویکردی استثنایی نسبت به زنانگی ترسیم می‌کند. به زنان چهارچوب ذهنی صحیحی برای پیوند خوردن با مرد می‌دهد و به تفاوت‌های روانشناسانه و بیولوژیکی میان جنسیت‌ها می‌پردازد و حاوی مباحثی است که مخاطب آن فقط زنان نیستند، آگاهی تمامی زنان و مردان از مباحث این کتاب ضرورت امروز زیستن است. مقدمه مؤلف […]

94 فروش
59,000 ریال
94 فروش

دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو

کتاب بهترین سال زندگی تو روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ در این کتاب، نشان‌تان می‌دهم که چگونه در چند ماه به چیزی برسید که بقیه در کل زندگی به آن می‌رسند. اگر انگیزه و شور فراوان برای دوباره طراحی‌کردن آینده‌تان دارید، این برنامه برای شماست. هر وقت از من درباره‌ی مهارت شماره‌ی […]

59 فروش
37,000 ریال
59 فروش
زندگی نزیسته‌ ات را زندگی کن

دانلود کتاب زندگی نزیسته‌ ات را زندگی کن

در کتاب زندگی نزیسته‌ ات را زندگی کن (به انگلیسی: Living Your Unlived Life) روانشناس مشهور رابرت آ. جانسون فرضیه‌ای ساده ولی دگرگون کننده ارائه می‌دهد؛ هوش و استعداد نهفته و پرورش نیافته ما وقتی بطور کامل در زندگی بروز نداشته باشد، ممکن است به مشکلات بسیاری منتهی شود، مثل افسردگی، اختلافات زناشویی، مشکلات شغلی […]

40 فروش
49,000 ریال
40 فروش
تاملات در فلسفه اولی

دانلود کتاب تاملات در فلسفه اولی دکارت

تاملات در فلسفه اولی نام کتابی از رنه دکارت است که در آن به شرح نظرات خویش راجع به وجود نفس، خدا و هستی پرداخته‌ است. رنه دکارت در این کتاب همواره اندیشید که دو مساله مربوط به خدا و نفس ،  در صدر مسائلی است که باید آنها را با برهان فلسفی اثبات نمود  […]

35 فروش
20,000 ریال
35 فروش

دانلود کتاب سکوت سوزان کین

دربارۀ کتاب کتاب سکوت قدرت درون‌گراها در جهانی که از سخن گفتن نمی‌ایستد» کتاب سکوت در سال ۲۰۱۲ در آمریکا به چاپ رسید و در همان سال پرفروش ترین کتاب سال نیویورک تایمز/ واشینگتن پست/ لوس آنجلس تایمز/ NPR/ INDIE/هفته نامه ناشران آمریکا شناخته شد. همچنین موسسه آمازون آن را در لیست سه کتاب برتر […]

33 فروش
69,000 ریال
33 فروش

دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

دربارۀ کتاب دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط آیا تاکنون اشخاص موفقی را تحسین کرده‌اید که به نظر می‌رسد آنچه را می‌خواهند در اختیار دارند؟ این اشخاص را می‌بینید که در جلسات تجاری و در مهمانیهای اجتماعی با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس […]

31 فروش
30,000 ریال
31 فروش

دانلود کتاب زن کامل نوشته مارابل مورگان

دربارۀ کتاب کتاب زن کامل کیست و چه خصوصیات و ویژگی‌هایی دارد؟ چگونه زنی باشیم؟ آیا به کمال رسیدن زن تنها در تصورات ما می‌گنجد یا به راستی وجود دارد؟ این پرسش‌ها و مانند آن در ذهن همه زن‌ها وجود دارد. نقش‌های گوناگون زن در اجتماع و خانواده و همچنین ساختار فیزیولوژیکی خاص او باعث […]

18 فروش
59,000 ریال
18 فروش

نــظرات کاربــران

سونا گفت: تیر ۱۹, ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۹

(5) (0)

خیلی عالیه دستتون درد نکنه.

علی گفت: مرداد ۲۲, ۱۳۹۳ - ۰۷:۲۳

(6) (4)

بسیار عالیه!

کتاب کوچک اهداف (خلاصه ای از کتاب هدف برایان تریسی) که ترجمه خودم هست رو می تونید به رایگان از سایتم دریافت کنید.

http://aliakbarmajidi.com/?p=582

مهدی پروری گفت: شهریور ۱, ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۱

(3) (1)

باعرض سلام وادب و احترام و خدا قوت .. . .

اینجانب انتظار دارم از عزیزانی که در زمینه کتاب (روان شناسی؛موفقیت؛شعر؛رمان و. . . )اطلاعاتی دارند,من را هم در این زمینه کمک کنند به فرض مثال کتابهایی که خوانده اند ومفید ظاهر شده اند معرفی کنند(اسم کتاب ؛نویسنده)چه خارجی و چه ایرانی.اینجانب هم به در خواست شما دست همکاری میفشارم

بسیار ممنونم از لطف شما. . . .

ایمیلم:

ma.parvari@kordmail.ir

تلفنم:

۹۸۹۱۹۰۳۷۸۱۶۶

وب سایتم:

mahdiparvari.r98.ir

محسن گفت: شهریور ۲۹, ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۱

(1) (1)

خیلی عالیه دستتون درد نکنه.

ناشناس گفت: آبان ۱۰, ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۱

(1) (0)

بسیار ممنون عزیزم

ممد گفت: مهر ۱۶, ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹

(0) (0)

عالی ➡

نظر شما درباره این صفحه چیست؟