دانلود کتاب ریاضی سال دوم راهنمایی

کتابهای مرتبط

توضیحــات تاریخ ارسال : (بهمن ۱۲, ۱۳۹۲)

درس ریاضی یکی از درس های مهم و بنیادی دوران تحصیل شماست . شما با آموختن این درس ، روش درست اندیشیدن برای حل مسایل را فرا می گیرید ، با محاسبه های عددی مورد نیاز در سایر درس ها آشنا می شوید و کاربرد ریاضی را در حل مسله های روزمره می آموزید .

 

دانش آموزان عموما به اهمیت ریاضی واقف اند و می دانند که داشتن پایه ای خوب در درس ریاضی ، تا حد به پیشرفت آن ها در سایر درس ها کمک می کند اما اغلب نمی دانند که درس ریاضی را چگونه باید آموخت . درس ریاضی را فقط با گوش دادن به معلم نمی توان یاد گرفت . یکی از مهم ترین شرط های آموختن این درس ، کار و فعالیت پی گیرانه ی شماست .

 

مولفان این کتاب با توجه به برنامه ی تنظیمی توسط شورای ریاضی ، مطالب را طوری تدوین کرده اند که شما بتوانند با انجام دادن کارهایی در کلاس ، به مفاهیم ریاضی پی ببرید ، قاعده ها را کشف کنید و مطالب مطرح شده را به طور عملی فرا بگیرید. بر این اساس ، کتاب حاضر بر مبنای فعالیت دانش آموز تنظیم شده است و کار و فعالیت شما دانش آموزان در کلاس ، در آموزش آن نقش اساسی دارد .

 

پسورد افزونه ۱۲۳۴۵۶ می باشد .

 

توجه:

 

رمزگذاری و قرار دادن افزونه (کلید مطلب) در این کتاب از منبع اصلی اعمال شده است و PBN هیچگونه نقشی در این امر نداشته همانگونه که همیشه سیاست ما مبنی بر راحتی کاربر بوده،لذا پیشاپیش به خاطر این زحمت اضافی از کاربران عزیز پوزش میطلبیم.

افزودن نــسخه صوتی

افـــزودن تصویر

افزودن برچسب

نــظرات کاربــران

One thought on “دانلود کتاب ریاضی سال دوم راهنمایی

    حضرت میرازیی (فروردین ۲, ۱۳۹۵) کاربر عادی

    سلام.
    عالیییییییییی ممنون ازسایت خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.