جزئیات محصول
نویسنده کریشنامورتی - مترجم : مرسده لسانی
زبان فارسی
پسوند فایل: MP3
حجم فایل 68 MB
تاریخ انتشار ۰۱ شهریور ۱۳۹۱
دسته بندی
دانلود کتاب رهایی از دانستگی
1 امتیاز 5 ستاره

دانلود کتاب رهایی از دانستگی – با این کتاب کریشنامورتی، برای اولین بار است که به هموطنان فارسی زبان معرفی می‌شود. کریشنامورتی مانند ذن‌گرایان و اندیشه‌شناسان، از فعالیت بی‌جا و بی‌موقع و نادرست فکر، ناراضی است. کریشنامورتی به ما می‌آموزد که فکر و نقش و اهمیت آن و همچنین وسعت و شدت و نتایج آن در زندگی انسان بیشتر از آن است که او معتقد است. کریشنامورتی در این کتاب دربارۀ « خود آگاهی »، « تمامیت زندگی»، « هوشیاری»، « آموختن درباره خویش »، « نگاه کردن و گوش دادن » و مباحث روانشناختی انسان بحث می‌کند.
قسمتی از کتاب:
ما هر روزه حوادث هولناکی را می خوانیم یا می بینیم که در جهان رخ می دهند، مسائلی که ناشی از خشونت موجود در بشر است. امکان دارد شما بگویید که « من قادر نیستم در این باره کاری انجام دهم » یا احتمال دلرد بگویید که « من چگونه جهان را تحت نفوذ خویش قرار دهم؟» در صورتیکه من معتقدم، شما به طرز فاحشی قادر هستید جهان را تحت نفوذ خود قرار دهید، به شرط آنکه در شما احساس خشم و عصیان وجود نداشته باشد یا به شرط آنکه عملاً هر روز یک زندگی آرام را بگذرانید. یعنی زندگی ای را که بر پایه رقابت یا فزون خواهی یا بر مبنای احساس حسادت و غبطه، استوار نباشد، یعنی زندگی که در آن دشمنی، آفریده نمی شود. زیرا همواره شعله های کوچک می توانند تبدیل به آتشی عظیم شوند.

 

 

 1. mehr772
  ۱۵:۲۹ مورخه ۰۱ بهمن ۹۱

  آخه فرق بین mp3 و pdf رو نمیدونی چرا فایل برای آپلود میذاری خودم mp3 های این کتاب رو داشتم pdf اش رو میخواستم بیخودی پولمون رو به باد میدی!

  • امیر (مدیریت)
   ۱۵:۴۱ مورخه ۰۱ بهمن ۹۱

   سلام دوست عزیز عذر خواهی ما رو پذیرا باش بی دقتی از طرف ما بوده در صورت امکان شماره حساب رو بفرمایید تا مبلغ را براتون ارسال کنیم . ناگفته نماند قالب : PDF به قالب : MP3 تصحیح شد موفق و پیروز باشید

 2. reza
  ۱۱:۵۸ مورخه ۲۷ شهریور ۹۲

  سلام
  این کتاب رو تو قالب pdf اگر جایی سراغ دارید لطفا لینک بدین.
  ممنون

محصولات پر فروش

پرفروش ترین کتاب های فروشگاه ما

دانلود کتاب زن بودن نوشتۀ تونی گرنت

کتاب زن بودن رویکردی استثنایی نسبت به زنانگی ترسیم می‌کند. به ز... 

دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو

کتاب بهترین سال زندگی تو روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ... 

زنان زیرک چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

زنان ‌زیرک یا چرا مردها عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ کتابی روان‌ ش... 

دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

دربارۀ کتاب دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای ...