دانلود کتاب حرفه و فن سوم راهنمایی

کتابهای مرتبط

توضیحــات تاریخ ارسال : (آذر ۲۲, ۱۳۹۱)

دانلود کتاب حرفه و فن سوم راهنمایی – برای مطالعه این کتاب لازم است افزونه ای که کنار فایل pdf کتاب حرفه و فن قرار گرفته را نصب فرمایید .

 
پسورد افزونه ۱۲۳۴۵۶ می باشد .

 
توجه:

رمزگذاری و قرار دادن افزونه(کلید مطلب) در این کتاب از منبع اصلی اعمال شده است و PBN هیچگونه نقشی در این امر نداشته همانگونه که همیشه سیاست ما مبنی بر راحتی کاربر بوده،لذا پیشاپیش به خاطر این زحمت اضافی از کاربران عزیز پوزش میطلبیم .

 

شما در طول حیات خود باید در مورد مسایل مختلف تصمیم گیری کنید ، ممکن هست بعضی از این تصمیم ها تاثیر زیادی بر زندگی شما نداشته باشند – مثل تصمیم برای خرید وسایل مختلف یا لباس و … که بروز خطا در آن جبران پذیر است – اما بعضی از تصمیم ها بر تمام زندگی فرد اثر می گذراد و در صورت اشتباه کردن غفلت و خطای ناشی از آن در بسیاری از موارد قابل برگشت نبوده و جبران پذیر نیست مانند انتخاب رشته ی تحصیلی و شغلی که نیاز به شناخت استعداد ها و کسب اطلاعات کافی و دقیق در این زمینه دارد .

ما در این کتاب ، برای آشنایی شما موضوعات مختلفی را به صورت واحدهای درسی معرفی کرده ایم . دبیران محترم حرفه و فن در کلاس درباره ی مشاغل مختلف برای شما صحبت خواهند کرد . شما نیز در پایان هر واحد ، در زمینه ی آن واحد با یک فرد شاغل مصاحبه کنید و با پرسیدن سوالاتی که در فرم صفحه ی ۳ ( تحت عنوان ” مصاحبه کنید ” ) آمده است ، به اطلاعات خود بیفزایید .

 

افزودن نــسخه صوتی

افـــزودن تصویر

افزودن برچسب

نــظرات کاربــران

3 thoughts on “دانلود کتاب حرفه و فن سوم راهنمایی

  ناشناس (خرداد ۴, ۱۳۹۲) کاربر عادی

  ایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی حالم به هم خورد

  ارش (آبان ۱۴, ۱۳۹۲) کاربر عادی

  حالم به هم خورد

  باشه (اردیبهشت ۷, ۱۳۹۳) کاربر عادی

  حالم تهوع شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.