جزئیات محصول
نویسنده احمد فراهانی
زبان فارسی
صفحات 415
پسوند فایل: PDF
حجم فایل 1.87 MB
تاریخ انتشار ۳۰ بهمن ۱۳۹۱
دسته بندی
رای خود را ثبت کنید

کتاب حاضر یکی از جامع ترین کتاب های حال حاضر در این زمینه می باشد که نویسنده این اثر آقای فراهانی بطور کامل به تمامی مباحث زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس پرداخته و با مثال های کامل و زیاد سعی در درک بهتر مفاهیم درس نموده است. این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که به صورت الکترونیکی در ۴۱۵ صفحه به نگارش در آورده است این یکی از منابع درسی برنامه نویسی پیشرفته در دانشگاه پیام نور به حساب می آید.

 

چرا c++ ؟

 

از زمانی که اولین زبان از خانواده ی c به شکل رسمی انتشار یافت، متخصصین بسیاری درباره ی توانایی ها و قابلیت های آن قلم زده و در این وادی قدم زده اند. از نظر ایشان آن چه بیشتر جلب نظر می کرد نکات زیر بود:

 

– زبان c یک زبان همه منظوره است. دستورالعمل های این زبان بسیار شبیه عبارات جبری است و نحو آن شبیه جملات انگلیسی این امر سبب می شود که c یک زبان سطح بالا باشد که برنامه نویسی در آن آسان است.
– در این زبان عملگرهایی تعبیه شده که برنامه نویسی سطح پایین و به زبان ماشین را نیز امکان پذیر می سازد. این خاصیت سبب می شود تا بتوانیم با استفاده از c برنامه های سیستمی و بسیار سریع ایجاد کنیم. به این ترتیب خلا بین زبانهای سطح بالا و زبان ماشیم پر می شود. به همین دلیل به c زبان سطح متوسط نیز گفته می شود.
– …

 

محصولات پر فروش

پرفروش ترین کتاب های فروشگاه ما

دانلود کتاب زن بودن نوشتۀ تونی گرنت

کتاب زن بودن رویکردی استثنایی نسبت به زنانگی ترسیم می‌کند. به ز... 

دانلود کتاب بهترین سال زندگی تو

بهترین سال زندگی تو روشی اثبات شده برای رسیدن به اهداف بزرگ در... 

زنان زیرک چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟

زنان ‌زیرک یا چرا مردها عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ کتابی روان‌ ش... 

دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

چگونه با هرکسی صحبت کنیم: ۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت ب...