دانلود کتاب برنامه نویسی c++

کتابهای مرتبط

توضیحــات تاریخ ارسال : (بهمن ۳۰, ۱۳۹۱)

کتاب حاضر یکی از جامع ترین کتاب های حال حاضر در این زمینه می باشد که نویسنده این اثر آقای فراهانی بطور کامل به تمامی مباحث زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس پرداخته و با مثال های کامل و زیاد سعی در درک بهتر مفاهیم درس نموده است. این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که به صورت الکترونیکی در ۴۱۵ صفحه به نگارش در آورده است این یکی از منابع درسی برنامه نویسی پیشرفته در دانشگاه پیام نور به حساب می آید.

 

چرا c++ ؟

 

از زمانی که اولین زبان از خانواده ی c به شکل رسمی انتشار یافت، متخصصین بسیاری درباره ی توانایی ها و قابلیت های آن قلم زده و در این وادی قدم زده اند. از نظر ایشان آن چه بیشتر جلب نظر می کرد نکات زیر بود:

 

– زبان c یک زبان همه منظوره است. دستورالعمل های این زبان بسیار شبیه عبارات جبری است و نحو آن شبیه جملات انگلیسی این امر سبب می شود که c یک زبان سطح بالا باشد که برنامه نویسی در آن آسان است.
– در این زبان عملگرهایی تعبیه شده که برنامه نویسی سطح پایین و به زبان ماشین را نیز امکان پذیر می سازد. این خاصیت سبب می شود تا بتوانیم با استفاده از c برنامه های سیستمی و بسیار سریع ایجاد کنیم. به این ترتیب خلا بین زبانهای سطح بالا و زبان ماشیم پر می شود. به همین دلیل به c زبان سطح متوسط نیز گفته می شود.
– …

 

افزودن نــسخه صوتی

افـــزودن تصویر

افزودن برچسب

نــظرات کاربــران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.