دانلود پایان نامه مشخصات فنی سیستم های مخابراتی KTDSS

کتابهای مرتبط

توضیحــات تاریخ ارسال : (آبان ۲۱, ۱۳۹۴)

 

دانلود پروژه پایانی رشته مخابرات مشخصات فنی سیستم های مخابراتی KTDSS

 

*گزارش کارآموزی سیستم های مخابراتی KTDSS با ۶۵ صفحه دز سایت موجود می باشد.

 

مقدمه

 

سیستم بسته به ظرفیت آن از ۱ تا ۶۳ واحد SU تشکیل شده است و در هر ظرفیتی فقط یک واحد CU دارد. البته لازم به توضیح است که اگر سیستم فقط بعنوان TX (ترانزیت) استفاده شود نیازی به واحد SU نیست . هر واحد SU شامل ۲۵۶ پورت آنالوگ (مشترک یا ترانک آنالوگ) و ۶۰ ترانک دیجیتال و یا ۸ مشترک دیجیتال می باشد. (در صورت وجود مشترک دیجیتال ترانک دیجیتال در این واحد نمی تواند وجود داشته باشد) کارتهای AU می تواند شامل هر یک از کارتهای مشترکین آنالوگ، مشترکین عمومی (Coinbox) ، Pairgain (به منظور استفاده بهینه از شبکه انتقال جهت پشتیبانی ۴ مشترک بر روی یک زوج سیم) ترانکهای E&M ترانکهای DID و ترانکهای DOD و ترانکهای RD باشد.

 

کارت SCCU در هر واحد SU کنترل کننده پورتهای موجود در واحد SU و متصدی اعمال سوئیچ محل و ارتباط با واحد کنترل اصلی می باد. کارت MFTU شامل ادوات ارسال و دریافت DTMF و مولد تن های مختلف مورد نیاز SU می باشد. کارت DSLTU پشتیبانی کننده مشترکین دیجیتال بوده و کارت RSUC به منظور قرار گیری SUدر راه دور مورد استفاده قرار می گیرد و در انتها هر سه لینگ ترانک دیجیتال توسط کارت DTTU پشتیبانی می گردد.

 

کلمات کلیدی:
سیستم KTDSS
زبانهای برنامه نویسی
سیستم های مخابراتی

 

تکنولوژی ساخت

 

طراحی سیستم KTDSS بصورت کاملا دیچیتال بوده و کدینگ صوت از نوع PCM و نوع مالتی پلکسینگ آن بصورت زمنی – مکانی است . درا ین سیستم از خطوط سرعت بالای ۲mvps برا انتقال ۳۲ کانال صورتی و سیگنالینگ استفاده می شود.نوع کنترل در سیستم از نوع (Stored program control)  SPC بوده و عمل سوئیچینگ و مالتی پلکس بصورت محلی و مرکزی انجام می گیرد. سخت افزار سیستم بصورت توزیع شده بود ه و عمل پردازش مکالمه بصورت متمرکزن انجام می شود. در این سیستم سعی شده است تا از ای سی های متداول و با کیفیت بالا از جمله آی سی های کنترلی شرکت اینتل و با رابطهای خطوط ، تولیدی شرکت مایتل استفده گردد. منابع تغذیه از نوع سوئیچینگ مورد استفاده قرار گرفته و کلیه حفاظتهای لازم در آن لحاظ شده است . کنترل مرکزی توسط یک پردازنده ۴۸۶DX4 و یا پنتیوم ۲۳۳MHZ انجام می گیرد و به منظور حفاظت بیشتر این کنترل Dual شده است . زبانهای بکار رفته شده در سیستم عبارتند از Delphi,VisualC++,C++,C .

 

فهرست مطالب

 

بخش اول : کلیات سیستم KTDSS 1
بخش دوم: ساختار سخت افزار KTDSS 14
بخش سوم: سیگنالینگ سیستم KTDSS 91
بخش چهارم: پردازش مکالمه KTDSS 110
بخش پنجم: کارایی سیستم KTDSS 128
بخش ششم: مشخصات الکتریکی و مخابراتی سیستم ۱۳۹
بخش هفتم: مشخصات نصب سیستم KTDSS 151

 

قیمت فایل ۴۹,۰۰۰ تومان

 

خرید آنلاین پایان نامه رشته مخابرات مشخصات فنی سیستم های مخابراتی KTDSS

 

توجه : تمام مقالات و پایان نامه و پروژه ها به صورت فایل دنلودی می باشند و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ همان لحظه قادر به دریافت فایل خواهید بود. این عملیات کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام می پذیرد.

 

جهت پرداخت مبلغ شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی، مبلغ  را پرداخت نمایید.

افزودن نــسخه صوتی

افـــزودن تصویر

افزودن برچسب

نــظرات کاربــران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.