دانلود آموزش فارسی نرم افزار ETABS

کتابهای مرتبط

توضیحــات تاریخ ارسال : (مرداد ۲, ۱۳۹۱)

دانلود آموزش فارسی نرم افزار ETABS – ETABS نرم افزاری مخصوص، جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی است. تمام المان های یک ساختمان برای این برنامه شناخته شده هستند. برنامه ETABS در طراحی قاب های فولادی و بتنی، تمام ضوابط لرزه ای طراحی ساختمان ها را در نظر می گیرد. در این برنامه می توان قاب های بتنی را بر اساس ضوابط شکل پذیری عادی و متوسط و ویژه طراحی کرد. علاوه بر قابلیت های تحلیل و طراحی فوق برنامه ETABS ارتباط دو طرفه کاملی با نرم افزارهای دیگر را دارا می باشد.

جزوه اول در ۳۸۷ صفحه تنظیم گردیده و دست نویس است و مربوط به ورژن ETABS 2000 می باشد. این جزوه شامل سرفصل های آموزشی زیر می باشد :

تهیه گام به گام دفترچه محاسبات سازه های ساختمانی
آموزش کامل ۲۰۰۰ Etabs
طراحی فونداسیون ها و دال های کف
آموزش کامل ۲۰۰۰ Safe

دومین جزوه آموزشی نیز به فرمت DJVU بوده و در ۱۵۵ صفحه تنظیم شده است. برای مشاهده فایل های DJVU احتیاج به نرم افزار WinDjView می باشد که از قسمت دانلود برنامه های مورد نیاز میتونید دانلود کنید .

 

برنامه ETABS در طراحی قاب های فولادی و بتنی تمام ضوابط لرزه ای طراحی ساختمان ها را در نظر می گیرد. در این برنامه می توان قاب های بتنی را بر اساس ضوابط شکل پذیری عادی و متوسط و ویژه طراحی کرد.همچنین در سختمان های فولادی می توان ضوابط ویژه قاب های خمشی عادی و ویژه وسیستم های مهاربندی همگرا و واگرا را در طراحی لحاظ کرد.علاوه بر قابلیت های تحلیل و طراحی فوق برنامه ETABS ارتباط دو طرفه کاملی با نرم افزارهای دیگر دارا می باشد. برنامه ETAB به طور خودکار فایل ورودی SAFE را ایجاد میکند.
همچنین برنامه ETABS قابلیت ایجاد فایل ورودی SAP2000 را دارد.

افزودن نــسخه صوتی

افـــزودن تصویر

افزودن برچسب

نــظرات کاربــران

One thought on “دانلود آموزش فارسی نرم افزار ETABS

    محمد جواد انصاری (بهمن ۳۰, ۱۳۹۲) کاربر عادی

    معصوم ع فرمودند ذکات علم نشر آن است.
    خدا خیرت دهد و بر علمت بیفراید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.