::: سـخـن روز : شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار . .

موضوعات

تبلیغات

دانلود کتاب نکته های جادویی زندگی

نام نویسنده : سید فرهاد حسینی ملا
زبان : پارسی
تعداد صفحه : 22
قالب : PDF
حجم : 650 KB
دانلود کتاب نکته های جادویی زندگی
:::: توضیحات :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 13 امتیاز
Loading...

در زندگی جملاتی هستند که در عین سادگی دارای معنا و مفاهیم ژرف و آموزنده ای در خود می باشند . این جملات کوتاه می توانند به شرایط خاصی که در زندگی با آن مواجه می شویم برایمان سنبلی از پیروزی و موفقیت باشند و یا امید بخش و هدایت گر .

شعارها نیز اینگونه به وجود می آیند و می توان گفت که هر مجموعه ، گروه و یا سازمانی برای شروع کار خود و یا توسعه و پیشرفت کار خود جملاتی را با توجه به معیارهای خود بر می گزیند که بر مبنای آن برنامه ربزی و حرکت می کند و با توجه به مسیر پیش رو شعارها نیز تغییر می کند . این شعارها و یا بهتر بگویم جملات جادویی انگیزه افراد زیر مجموعه و اهداف پیش رو را برایشان روشن می سازد و به آنها قدرت حرکت و موفقیت می دهد .

شاید بارها برایمان اتفاق افتاده باشد که در بن بست رسیدن و یا نا امیدی در کاری جملاتی را از دوستان و بستگانمان شنیدیم که به ما انرژی دادند و در کمال ناباوری به هدفی که برایمان محال بود به راحتی دست یافتیم. آری در زندگی جملاتی وجود دارند که در کمال سادگی می تواننند برایمان معجزه کنند و به ما انگیزه لازم جهت رسیدن به موفقیت را بدهند پس تا میتوانید به این جملات مثبت و آموزنده فکر کنید در کنار آن از جملات بازدارنده و منفی دوری جویید چون جملات منفی نیز آثار مخرب و جبران ناپذیری بر روح و جسممان می گذارند .

در این کتاب جملاتی را برای خوانندگان عزیز به نگارش در آورده ام که میتواند شوق و امید و انگیزه ایجاد کند و یا دیدگاه شان را نسبت به زندگی تغییر دهد، البته نباید فراموش کنید که تنها شما هستید که می توانید زندگی تان را تغییر دهید و بس.

(9)(6)

نظرات کاربران (1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

نویسنده دیدگاه:farzane, اردیبهشت ۵, ۱۳۹۳ ۲:۴۰ ب.ظ

سلام اینجا عالیه. موفق باشید.

(۳)(۰)
پاسخ

خبرنامه وطن پی دی اف

با وارد کردن آدرس ایمیل تان در کادر زیر و تایید آن از طریق ایمیل آخرین کتابها را در ایمیل تان تحویل بگیرید :

تمامی حقوق این سایت متعلق به وطن پی دی اف می باشد.