=
::: سـخـن روز : شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار . .

موضوعات

تبلیغات

دانلود کتاب جغرافیا سال سوم راهنمایی

نام نویسنده : آموزش و پرورش
زبان : پارسی
تعداد صفحه : 108
قالب : PDF
حجم : 3.79 MB
دانلود کتاب جغرافیا سال سوم راهنمایی
:::: توضیحات :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 31 امتیاز
Loading...

از سالهای گذشته کتاب درسی جغرافیا با شما همراه شده و مطالبی را به شما آموخته است . در کتاب جغرافیای سال اول، با کشور عزیزمان ایران، موقعیت آن در منطقه خاورمیانه، نواحی مختلف آب و هوایی آن و چگونگی زندگی و کار مردم در مناطق مختلف آن، آشنا شدید و دیدید که ایران از نظر تنوع جغرافیایی، چه موقعیت ممتازی در جهان دارد.
در سال دوم، با قاره ها و خشکی های کره ی زمین آشنا شدید و با انجام دادن فعالیت های گوناگون، از سایر مناطق جهان نیز اطلاعاتی به دست آوردید آما، آیا دانش جغراقیا فقط دانشتن اسامی شهرها، کوه ها، قاره ها، رودها و … است ؟
شما در این کتاب، با بخش های دیگری از دانش جغرافیا آشنا می شوید. اگر مطالب و فعالیت های این کتاب را به خوبی فراگیرید، در هر کجا که زندگی کنید، می توانید آن چه را آموخته اید، ببینید و به دیگران هم نشان دهید. آگاهی از دانش جغرافیا به دلیل ارتباط ما با محیط زندگی را برایمان آسان تر می کند.

 

پسورد افزونه ۱۲۳۴۵۶ می باشد .

 

توجه:

 

رمزگذاری و قرار دادن افزونه (کلید مطلب) در این کتاب از منبع اصلی اعمال شده است و PBN هیچگونه نقشی در این امر نداشته همانگونه که همیشه سیاست ما مبنی بر راحتی کاربر بوده،لذا پیشاپیش به خاطر این زحمت اضافی از کاربران عزیز پوزش میطلبیم.

 

(0)(0)

نظرات کاربران (0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

نظری ارسال نشده است.

خبرنامه وطن پی دی اف

با وارد کردن آدرس ایمیل تان در کادر زیر و تایید آن از طریق ایمیل آخرین کتابها را در ایمیل تان تحویل بگیرید :

تمامی حقوق این سایت متعلق به وطن پی دی اف می باشد.