=
::: سـخـن روز : شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار . .

موضوعات

تبلیغات

دانلود پروژه مالی مبلمان

زبان : پارسی
تعداد صفحه : 47
قالب : doc
حجم : 206 KB
دانلود پروژه مالی مبلمان
:::: توضیحات :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 12 امتیاز
Loading...

دانلود پروژه مالی مبلمان

 

تاریخچه ساخت مبل و آشنایی با سبک های اصیل ساخت صندلی

 

یکی از شاخصه های رشد تمدن، تغییر و تحول در نگرش انسان نسبت به زندگی بوده است و به طبع آن تغییر در طراحی در کلیه اسباب و لوازم مورد استفاده در زندگی از طراحی در لباس تا معماری و دکوراسیون داخلی منازل و… ظهور صنعت در قرن نوزدهم، تغییراتی بنیادین در تفکر و تولید ایجاد کرد و انتقال و تغییر صور و اشکال از معماری سنگین و مکعبی شکل به صور منحنی شکل، یکی از عوامل زمینه ساز در طراحی مبلمان بوده است. به عبارتی معماری و دکوراسیون را اساساً نمی توان از هم تفکیک کرد.
مبلمان از تغییر شکل و تحول چهارپایه ها، نیمکت ها… و میزهای ساده حاصل شد و این تغییرات تدریجاً و در طول زمان حاصل شد و این تغییرات تدریجاً و در طول زمان حاصل شد زمان ساخت نخستین مبل های اولیه را، به علت عدم دستیابی به نام سازندگانشان دقیقاً نمی توان مشخص کرد. بعد از قرن ۱۵ بود که اولین مبل هایی که شناسایی شده اند نام سازندگان و صنعتگران خود را به همراه داشته اند. در قرن ۱۸ میلادی مبلمان حجیم و پر زینت،
انعکاسی از معماری و اماکن مذهبی آن دوران بود، قطعات قطور و خشک و خشن به مدد کنده کاری های حجیم همراه با نصب قطعات فلزی گران قیمت و سنگ ها و چوب های کمیاب تزیین می شدند و این مخصوص دورانی است که هنوز مهارت های فنی و تکنولوژی ماشینی نتوانسته بود توان سازندگان را افزایش دهد. در عصر رنسانس، مهارت های فنی فوق العاده موجب پیدایش کنده کاری های بسیار عالی و بدیع نخست در ایتالیا و بعدها در آلمان، اسپانیا، فرانسه و بالاخره انگلستان گردید و دقیقاً مبل های دوره رنسانس از خطوط معماری ساختمان ها پیروی می کردند.
سبک های آن دوره به نام سلاطین نام گذاری شده بودند که از آن میان مبل های تئودور، الیزابت، ژاکوبی، ویلیام، ماری، ملکه آن و لوئی فرانسه را می توان نام برد. و در برخی دیگر از نام سازندگان خود مایه گرفته بودند که از آن میان مبل های چیپندل Chippendale، (هپل وایت) Hepple white، آدام (ADAM) و شراتون (Sheraton) معروف ترین آنان هستند. از قرن ۱۸ میلادی به بعد مبل های سنتی گسترش پیدا کرد و ارزش خود را در دهه های بعدی نیز حفظ نمود و حتی امروزه بعد از چندین قرن هنوز از این سبک ها استفاده می شود.به منظور هماهنگ شدن با معماری تحول یافته مبلمان نیز بتدریج نه تنها از طریق فرم و سبک بلکه از نوع مواد و چوب نیز تغییر یافت. چوب های مختلفی مثل بلوط، سرو، آبنوس، گردو، شاه بلوط بتدریج جایگزین چوب گردو و ماهاگونی شدند.

 

کلمات کلیدی:
پروژه مالی
تأمین منابع مالی

 

فهرست مطالب

 

تاریخچه ساخت مبل و آشنایی با سبک های اصیل ساخت صندلی ۲
سبک ژاکوبی Jacobean Style: 5
سبک ملکه آن: ۵
سبک رابرت آدام Robert Adam style: 7
مبل فرانسوی- دوره لویی پانزدهم (۱۷۷۴- ۱۷۱۵): ۹
مبانی طراحی مبلمان ۱۲
تصمیم گیری برای ساختن ۱۳
تخمین زدن مهارت بودجه و ابزار خود ۱۷
موارد فنی در هنگام خرید مبلمان ۱۸
نکات حفاظتی پس از خرید مبلمان ۲۲
پارچه های مبلمان ۲۵
چرم
طول عمر دستگاه ها ۳۲
روش تأمین منابع مالی : ۳۵
مشخصات نیروی انسانی : ۳۵
چارت تشکیلاتی و سازماندهی : ۳۶
کروکی کارگاه آرشیتال ۳۷
گزارش مختصر از بازدید : ۳۸
بازپرداخت بدهی ها : ۴۲
ابتکاری بودن محصول : ۴۵
میزان مفید بودن برای جامعه : ۴۵
منابع:  ۴۷

 

قیمت فایل ۱۲,۵۰۰ تومان

 

خرید آنلاین پروژه مالی مبلمان

 

توجه : تمام مقالات و پایان نامه و پروژه ها به صورت فایل دنلودی می باشند و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ همان لحظه قادر به دریافت فایل خواهید بود. این عملیات کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام می پذیرد.

 

جهت پرداخت مبلغ شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی، مبلغ  را پرداخت نمایید.

(0)(0)

نظرات کاربران (1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

نویسنده دیدگاه:دانلود پروژه مالی مبلمان - سمینو, آذر ۹, ۱۳۹۵ ۳:۴۱ ب.ظ

[…] دانلود پروژه مالی مبلمان | منبع دانلود کتاب الکترونیکی […]

(۰)(۰)
پاسخ

خبرنامه وطن پی دی اف

با وارد کردن آدرس ایمیل تان در کادر زیر و تایید آن از طریق ایمیل آخرین کتابها را در ایمیل تان تحویل بگیرید :

تمامی حقوق این سایت متعلق به وطن پی دی اف می باشد.