::: سـخـن روز : شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار . .

موضوعات

تبلیغات

دانلود پروژه ترمیم و مقاوم سازی ستون های بتنی با استفاده از FRP

نام نویسنده : مهندس مهرایی فر
زبان : پارسی
تعداد صفحه : 41
قالب : PDF
حجم : 2.83 MB
دانلود پروژه ترمیم و مقاوم سازی ستون های بتنی با استفاده از FRP
:::: توضیحات :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 39 امتیاز
Loading...

دانلود پروژه ترمیم و مقاوم سازی ستون های بتنی با استفاده از FRP – در دهه ۸۰ میلادی سیستم های پلیمر مسلح شده با الیاف Fiber Reinforced Polymers به نام اختصاری FRP در دنیا معرفی شدند که به دلیل داشتن دو جزۀ اصلی شامل الیاف و ماده چسباننده آن ها به یکدیگر به عنوان نوعی ماده مرکب یا کامپوزیت به شمار می روند . در کامپوزیت ها مشخصات شیمیایی و فیزیکی هر کدام از اجزای متشکله به تنهایی محفوظ است اما در کنار یکدیگر تشکیل ماده ای جدید با خصوصیات فیزیکی و رفتار مکانیکی تازه ای را می دهند که کاربردهای ویژه دارند .
این پروژه همراه با تصاویری ذهن شما را با نحوه انجام مقاوم سازی با FRP روشن میکند اما گوشه ای از آنچه در این پروژه آمده است :

کامپوزیت FRP جزئی از کامپوزیت می باشد و مخفف Fiber Reinforced Polymer می باشد . کامپوزیت ها می توانند به صورت ورقه هایی با جنس های مختلف باشد که به دسته های CFRP ،GFRP ،AFRP تقسیم بندی می شوند که اولی از جنس کربن، دومی از جنس شیشه و سومی نیز از جنس آرامید می باشد. این ورقه ها دارای الیافی می باشند که می توانند در راستاهای مختلف قرار گرفته و در نوع مورد نظر مقاوم سازی مورد استفاده قرار گیرند. از مهمترین دلایل استفاده از کامپوزیت ها در صنعت ساختمان مقاومت بالای آن ها در برابر خوردگی استحکام و مزایایی است نسبت به دیگر مصالح جایگزین دارا می باشد ….

(2)(0)

نظرات کاربران (0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

نظری ارسال نشده است.

خبرنامه وطن پی دی اف

با وارد کردن آدرس ایمیل تان در کادر زیر و تایید آن از طریق ایمیل آخرین کتابها را در ایمیل تان تحویل بگیرید :

تمامی حقوق این سایت متعلق به وطن پی دی اف می باشد.