=
::: سـخـن روز : شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار . .

موضوعات

تبلیغات

دانلود مقاله وضعیت بانکداری الکترونیکی و بانکداری مجازی در ایران

زبان : پارسی
تعداد صفحه : 21
قالب : doc
حجم : 58 KB
دانلود مقاله وضعیت بانکداری الکترونیکی و بانکداری مجازی در ایران
:::: توضیحات :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 10 امتیاز
Loading...

وضعیت بانکداری الکترونیکی و بانکداری مجازی در ایران

 

چکیده

 

از نتایج و دستاوردهای اساسی اینترنت و IT بانکداری الکترونیک است و براهمیت آن به دلیل افزایش روزافزون تعامل اقتصادی کشورها با یکدیگر روز بروز افزوده می‌شود و همچنین بر مبنای تمایل بشر به راهکارهای ساده تر، در انجام کارهای مالی و اقتصادی نیز نیازمند بازنگری و نوآوری بعلاوه تسهیل در بروکراسی نظام بانکی می باشیم.
در این مقاله ابتدا مفهوم بانکداری الکترونیکی بیان شده و دستگاههای ATM توضیخ داده شده پس از آن درباره وضعیب بانکداری الکترونیکی و بانکداری مجازی در ایران که از زیر شاخه های بانکداری الکترونیکی بوده بحث و بررسی شده است.

 

کلمات کلیدی :
بانکداری الکترونیک
بانکداری مجازی
ATM
EBANKING

 

مقدمه

 

در دهی های اخیر حجم تجارت الکترونیکی جهانی در اثر تحولات گسترده فناوری ارتباطات و اطلاعات، رشد قابل توجهی داشته است. بر اساس تحقیقات مؤسسه فارستر پیش‌بینی می‌شود طی دوره ۰۶-۲۰۰۲ حجم تجارت الکترونیکی به طور متوسط سالانه بیش از ۵۸ درصد رشد نموده و از ۲۲۹۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۲ به بیش از ۱۲۸۳۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۶ بالغ گردد.

 

با توجه به اینکه مبادلات پولی و مالی جزء لاینفک مبادلات تجاری است، از اینرو همگام با گسترش حجم تجارت الکترونیکی جهانی، نهادهای پولی و مالی نیز به منظور پشتیبانی و تسهیل تجارت الکترونیکی به طور گسترده‌ای به استفاده از فناوری ارتباطات و اطلاعات روی آورده‌اند. در نتیجه طی چند دهه اخیر سیستم‌های پرداخت الکترونیکی به تدریج در حال جایگزینی با سیستم‌های پرداخت سنتی می‌باشند. در این میان بانکها نیز با حرکت به سوی بانکداری الکترونیکی و عرضه خدمات مالی جدید، نقش شایان توجهی در افزایش حجم تجارت الکترونیکی داشته‌اند.

 

در مطالعه حاضر سعی گردیده بانکداری الکترونیکی در سطح جهان و ایران به طور اجمالی بررسی گردد. به همین منظور ضمن تعریف بانکداری الکترونیکی، روش های آن و همچنین دستگاههای ATM و نیز بانکداری الکترونیکی در سطح جهان و ایران به طور اجمالی بررسی گردیده، سپس تعریفی از بانکداری مجازی و وضعیت آن در ایران  ارائه می‌گردد.

 

فهرست مطالب

 

چکیده ۱
کلمات کلیدی : ۱
مقدمه ۱
بانکداری الکترونیک چیست؟ ۲
سیستم های Atm  در بانکداری الکترونیکی ۳
بانکداری الکترونیکی در جهان ۵
بانکداری الکترونیکی در ایران ۶
بانکداری مجازی ۱۳
بانکداری با پسوند مجازی ۱۳
بانکداری مجازی چیست؟ ۱۴
مزایای بانکداری مجازی ۱۸
بانکداری مجازی در ایران ۱۸
نتیجه گیری ۱۹
مراجع ۲۱

 

قیمت فایل ۱۴,۵۰۰ تومان

 

خرید آنلاین مقاله وضعیت بانکداری الکترونیکی و بانکداری مجازی در ایران

 

توجه : تمام مقالات و پایان نامه و پروژه ها به صورت فایل دنلودی می باشند و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ همان لحظه قادر به دریافت فایل خواهید بود. این عملیات کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام می پذیرد.

 

جهت پرداخت مبلغ شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی، مبلغ  را پرداخت نمایید.

(0)(0)

نظرات کاربران (0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

نظری ارسال نشده است.

خبرنامه وطن پی دی اف

با وارد کردن آدرس ایمیل تان در کادر زیر و تایید آن از طریق ایمیل آخرین کتابها را در ایمیل تان تحویل بگیرید :

تمامی حقوق این سایت متعلق به وطن پی دی اف می باشد.