=
::: سـخـن روز : شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار . .

موضوعات

تبلیغات

دانلود مقاله کاربرد فیوزهای الکترونیک

زبان : پارسی
تعداد صفحه : 28
قالب : doc
حجم : 37 KB
دانلود مقاله کاربرد فیوزهای الکترونیک
:::: توضیحات :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 34 امتیاز
Loading...

کاربرد فیوزهای الکترونیک

 

فیوز الکترونیک

 

هماهنگی و حفاظت را ارتقاء می بخشد.بسیاری از مصارف برقی مستلزم کاربرهای قدرت صنعتی و تجاری هستند تا حفاظت در نقاط اصلی ورودی سرویس فراهم شود بنابراین سیستم توزیع تاسیسات از خطاهای سیستم توزیع کارخانه جدا می شود.این حفاظت نه تنها برای به حداقل رسیدن خرابی در سیستم توزیع تاسیسات و تجهیزات در زمان بروز خطاهای شدید در کارخانه بلکه برای تقویت استفاده می شود تا از بروز چنین خرابیهایی از سرویس تاثیرگذار بر کاربرهای نیرو در سیستم تاسیسات جلوگیری کند.

 

چندین سال، دنده سویچ فلزی چند لا- روکش دار به عنوان استانداردی برای مصارف ورودی سرویس با قطع کننده های جریان مدار فراهم شده تا حفاظت سرویس در ورودی را انجام دهد. در سالهای اخیر فیوزهای سویچ- دنده ای در ورودی سرویس نصب می شود که در لایه فلزی قرار دارند و حفاظت را فراهم می‌کنند. البته به این خاطر این نوع فیوزها ترجیح داده شده اند زیرا حفاظت می تواند با صرفه‌جویی بسیار چشمگیری در هزینه های نصب پدید آید. همین طور صرفه‌جویی هزینه عملیاتها و هزینه های نگهداری وقتی بارها درونی کارخانه زیاد می شود، طراحان سیستم می بایست بین (۱) استفاده از فیوزهای برقی ورودی که گاهی اوقات کاملاً هماهنگ با فیوزهای تامین کننده بزرگتر بار مورد نیاز نیستند یا با اتکاء تاسیسات سرویس دهی یا (۲) مشخصات قطع کننده های جریان و ملحقات مربوط به آنها، انتخاب کنند.

 

در اولین گزینه، نشانه مهندسی وجود ندارد ودومین گران قیمت است.قطع کننده های تامین کننده نیرو در ایستگاه فرعی سیستم توزیع نور و قدرت شهر کانزاس دارای تقویت کننده های جریان بالا با مجموعه خصوصیات معکوس زیاد است تا amp320 ground trip و حداقل ۶۴۰ فاز trip (قطع شدن خودکار) فراهم شود. تقویت کننده های جریان زیاد زمینی پس از اولین قطع خودکار همزمان، بلوکه (مسدود) می شوند و تقویت کننده های جریان زیاد فاز عملیات قطع کننده اضافی در صورت نیاز فراهم می آورند. در گذشته به منظور رسیدن به هماهنگی، مشتریان KCP&L به استفاده از فیوزهای E amp200 محدود بودند. برای نصب کردن به فیوزبندی بالای amp200 نیاز داشتند مشتریان مجبور به استفاده از قطع کننده های مدار بودند.

 

فهرست

 

کاربرد فیوزهای الکترونیک ۱
فیوز الکترونیک ۱
راه حل بهتر                   ۳
فیوزهای الکترونیک  ۵
دسته:                 ۵
کاربردها:                 ۵
فیوزهای نصب شده بر سطح ۱۴
دستورات فیوزهای پاپیچ ثابت: ۲۱
فیوز شبکه مانع ۲۲
خصوصیات ۲۵
سفارشات (نکات قابل توجه) ۲۵
خصوصیات ۲۶
سفارشات: ۲۶
سفارشات: ۲۸

 

قیمت فایل ۱۲,۰۰۰ تومان

 

خرید آنلاین مقاله کاربرد فیوزهای الکترونیک

 

توجه : تمام مقالات و پایان نامه و پروژه ها به صورت فایل دنلودی می باشند و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ همان لحظه قادر به دریافت فایل خواهید بود. این عملیات کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام می پذیرد.

 

جهت پرداخت مبلغ شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی، مبلغ  را پرداخت نمایید.

(0)(0)

نظرات کاربران (0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

نظری ارسال نشده است.

خبرنامه وطن پی دی اف

با وارد کردن آدرس ایمیل تان در کادر زیر و تایید آن از طریق ایمیل آخرین کتابها را در ایمیل تان تحویل بگیرید :

تمامی حقوق این سایت متعلق به وطن پی دی اف می باشد.